O NAS

 

Pilnie potrzebujesz zwolnienia lekarskiego, ale brakuje Ci czasu na wizytę u lekarza? A może skończyła Ci się recepta na lekarstwa? Cenisz sobie wygodne, nowoczesne rozwiązania, dzięki którym codzienne czynności stają się prostsze? Jeżeli tak – koniecznie poznaj możliwość wizyt lekarskich online, a także e-recept i e-zwolnień lekarskich! Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami medycznymi.

Oferujemy pacjentom fachowe e-wizyty z licznymi specjalistami o wieloletnim, praktycznym doświadczeniu medycznym. Dzięki kontaktowi online możliwe jest uzyskanie e-zwolnienia lekarskiego bez wychodzenia z domu, co pozwala zaoszczędzić czas i siły chorym pacjentom. Jeżeli terminy wizyt stacjonarnych są zbyt odległe, a Ty potrzebujesz zwolnienia lekarskiego jak najszybciej, wizyta lekarska online jest rozwiązaniem specjalnie dla Ciebie!

Nie trać czasu na stanie w kolejkach do gabinetu. Nie musisz już oczekiwać na spotkanie ze specjalistą przez kilka dni. Umówienie się na e-wizytę trwa krótką chwilę, zaś termin samych e-konsultacji może zostać ustawiony już nawet na ten sam dzień – o tym oczywiście pacjent dostanie informację.

E-wizyty, e-recepty oraz e-zwolnienia lekarskie dostępne przez całą dobę!

Z długoletnim doświadczeniem tworzymy grono najlepszych specjalistów na rynku. Jesteśmy gotowi do pomocy, którą niesiemy naszym pacjentom. Dzięki nam umówisz się na e-wizytę lekarską, otrzymasz e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie. Na co możesz liczyć, powierzając nam zaufanie?

  • Szeroka kadra najlepszych specjalistów o wieloletnim doświadczeniu medycznym
  • Błyskawiczna pomoc i wygodny kontakt, umożliwiający umówienie się na e-wizytę w niedalekim terminie
  • Sprawny przebieg e-wizyty – na konsultacji z naszym lekarzem spędzisz nawet około 10 minut ku oszczędności Twojego czasu
  • E-recepta na odpowiednie leki nawet w 5 minut, bez wychodzenia z domu
  • Gwarancja poufności danych oraz profesjonalnych usług objętych ubezpieczeniem OC
  • Rzetelne e-konsultacje i dokładne diagnozy
  • Dostępność całą dobę, przez 7 dni w tygodniu
  • Wygoda, oszczędność czasu i pełen profesjonalizm!

Przebieg e-wizyty jest krótki i przyjemny dzięki naszym doświadczonym lekarzom, którzy na uwadze mają tylko dobro pacjenta. Specjalista przeprowadzi z Tobą rzetelny wywiad medyczny, aby dokonać jak najdokładniejszej oceny Twojego zdrowia i dostosować leczenie oraz przepisać odpowiednie środki medyczne. Wybierając naszą pomoc, wybierasz najlepszych specjalistów na rynku!

Podczas e-wizyty możesz także poprosić o e-zwolnienie lekarskie, które upoważni Cię do przerwy od pracy w chwili, gdy tego właśnie wymaga stan Twojego zdrowia. Nasi lekarze dokonają profesjonalnej diagnozy i wystawią Ci e-zwolnienie na tak długi okres, jakiego tylko potrzebujesz. Jeżeli zaś zbliża się termin końca Twojego zwolnienia lekarskiego, możesz umówić się na e-konsultację, aby je przedłużyć. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!

Oferujemy także e-recepty na lekarstwa, którą możesz uzyskać nawet w ciągu 5 minut! W tym celu wystarczy tylko wypełnić znajdujący się na stronie internetowej specjalny formularz, który następnie trafi do lekarza, a on wystawi Ci e-receptę, na leki, których potrzebujesz. Nie musisz już przejmować się brakiem czasu czy możliwości kontaktu z lekarzem, gdy powoli kończą Ci się leki. Wystarczy krótka chwila Twojego czasu, aby uzyskać e-receptę od naszego specjalisty!

Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu do każdego indywidualnego pacjenta oraz długoletniemu doświadczeniu, zaufało nam tysiące ludzi. E-wizyty, dzięki którym możesz otrzymać e-zwolnienie lekarskie oraz e-recepty na odpowiednie leki przynoszą niesamowitą wygodę i oszczędność czasu. Możesz zaufać naszym wyspecjalizowanym lekarzom, którzy zrobią wszystko, aby Ci pomóc.

Nie zwlekaj – skorzystaj z naszej oferty! Specjalnie dla Twojego komfortu, jesteśmy dostępni przez całą dobę!