E-zwolnienie L4 Online

99.00 

NAWET W 5 MINUT -25% NA KOLEJNE ZAMÓWIENIE
DOSTĘPNI 24H/7 DNI BEZ REJESTRACJI

Uzyskane e-zwolnienie L4 (e-ZLA) zostanie przesłane zarówno do pracodawcy jak i do ZUS-u. Lekarz zadzwoni do Ciebie. Placówka Medyczna.

Dane pacjenta do L4

Ubezpieczenie OC dla Naszych pacjentów | Pełna Dyskrecja
Kategoria:

L4 online opinie

L4 online opinie

L4 online opinie. To właśnie hasło wpisują w wyszukiwarkę bardzo często wszyscy ci, którzy są zainteresowani zwolnieniem lekarskim wystawianym przez Internet. I nie może to nikogo dziwić- zwolnienia lekarskie przez Internet stały się w ostatnich latach bardzo często dokonywanym wyborem, w alternatywie do „tradycyjnego” uzyskiwania tego dokumentu, polegającego na osobistej wizycie u lekarza. Jakie są zatem wady i zalety elektronicznego zwolnienia lekarskiego wystawianego przez Internet- o tym dowiecie się z dzisiejszego artykułu. A czego dokładnie?

L4 online opinie. Poznaj najważniejsze zalety elektronicznego zwolnienia lekarskiego!

L4 online opinie to, jak wspomniano we wstępie, jedno z najczęściej wpisywanych haseł w wyszukiwarce w kontekście elektronicznych zwolnień lekarskich. Rozwiązanie to ciekawi przede wszystkim tych, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z internetowego wystawiania zwolnień lekarskich. Warto zatem przyswoić sobie kilka podstawowych informacji na ich temat- bowiem elektroniczne formy wystawiania dokumentu niosą ze sobą wiele konkretnych zalet i korzyści, które skłonią do korzystania z niego nawet najbardziej zagorzałych zwolenników „tradycyjnej” organizacji dokumentu w stacjonarnym gabinecie lekarskim, lub podczas dedykowanej wizyty lekarskiej w naszym domu.

Jakie są zatem zalety tego rozwiązania?

Pierwszą i w zasadzie główną zaletą, którą należy uwzględnić w kontekście elektronicznych zwolnień lekarskich, to oczywiście… wygoda ich wystawiania. Możemy bowiem uzyskać zwolnienie nie tylko bez wychodzenia z domu, ale nawet… bez wstawania z fotela lub kanapy! Możemy zorganizować je z dowolnego miejsca na świecie, ponieważ jedynym wymaganiem do jego uzyskania jest komputer lub smartfon z podłączeniem do Internetu. Ma to znaczenie przede wszystkim dla osób, które mają problemy z mobilnością ruchową (na przykład ze złamaniami lub innymi urazami uniemożliwiającymi swobodne poruszanie), ale też w kontekście seniorów, czy rodziców wychowujących dzieci. Każda z tych grup pacjentów chwali sobie elektroniczne wystawianie zwolnień lekarskich właśnie z tego powodu.

Co jeszcze można zyskać dzięki elektronicznemu zwolnieniu lekarskiemu?

Wszystkie wskazane wyżej grupy pacjentów docenią także ogromną oszczędność czasu, które gwarantuje elektroniczne zwolnienie lekarskie. Co więcej- docenią to wszystkie zabiegane i zajęte osoby, które po prostu mają natłok obowiązków i niespecjalnie mają czas na nierzadko długie oczekiwanie w kolejce do lekarza. Wystawienie elektronicznego zwolnienia lekarskiego zajmuje od nawet kilku, do kilkunastu minut. Zaoszczędzić można zatem ogromną ilość czasu na dojazd do placówki medycznej, a także oczekiwanie w długiej kolejce pacjentów. Ma to również znaczenie dla osób z chorobami zakaźnymi- wówczas, tym bardziej warto rozważyć wystawienie elektronicznego zwolnienia z wykonywania obowiązków służbowych.

L4 online opinie. Jak uzyskać elektroniczne zwolnienie lekarskie?

Jeżeli L4 online opinie zostało przez nas wpisane w wyszukiwarkę, to z pewnością jesteśmy zainteresowani również tym, w jaki sposób je uzyskać. Otóż droga do uzyskania elektronicznego zwolnienia lekarskiego jest nad wyraz łatwa. Wystarczy bowiem zalogować się do naszego portalu, a następnie wypełnić kwestionariusz zawierający kilka podstawowych pytań na temat naszego zdrowia. Lekarz wystawiający nam zwolnienie lekarskie musi mieć bowiem podstawy do tego, aby wskazany dokument wystawić. Dlatego też, nie śpieszmy się z jego wypełnieniem i poświęćmy tej czynności tyle czasu, ile tak naprawdę potrzeba. W razie potrzeby, jeżeli lekarz wystawiający nam tego typu dokument będzie chciał potwierdzić swoje przypuszczenia lub dopytać o detale, może poprosić nas o krótką rozmowę telefoniczną, podczas której zada nam bardziej szczegółowe pytania dotyczące naszego stanu zdrowia. Zdarza się to jednak rzadko i jest z reguły tylko formalnością, należy jednak mieć możliwość wystąpienia tego typu okoliczności po prostu na uwadze. Bądźmy zatem spokojni- to absolutnie standardowa procedura, która nie powinna przysporzyć nam wiele zachodu.

Z jakiego powodu lekarz może wystawić nam elektronicznego zwolnienie lekarskie?

Elektroniczne zwolnienie lekarskie lekarz wystawi nam w dokładnie takich samych przypadkach, w których możemy ubiegać się o L4 tradycyjną drogą- poprzez wizytę w gabinecie lekarskim. Możemy je zatem uzyskać w przypadku zachorowania na chociażby grypę, czy też zapalenie płuc. Co więcej, możemy ubiegać się o zwolnienie z wykonywania obowiązków służbowych w przypadku złamań, zwichnięć czy innych urazów, które uniemożliwiają nam wykonywanie naszych codziennych zadań w pracy. Jednak mało osób wie, że zwolnienie lekarskie możemy także uzyskać w przypadku ciąży, a także przyjęcia na wychowanie małoletniej osoby- w ramach rodziny zastępczej. Jeżeli zatem jesteście zainteresowani wystawieniem zwolnienia lekarskiego przez Internet – w naszej przychodni zrobicie to w zaledwie 5 minut!

Zobacz również